Kampanyayı Kaçırma

Bu kampanyayı duyunca gerçekten Woops! diyeceksin. ☺
WOOPS FIRSATA BAK

Bu kampanyayı duyunca gerçekten Woops! diyeceksin. 

Çünkü bu kampanya öyle böyle değil; mübalağasız, aşırı derecede çok iyi.

Her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB’lık her şey dahil paket ayda sadece 23 TL! Üstelik hem faturalı hem de faturasız!

Demedi demeyin, eşe dosta haber verin! Bu kampanya kaçmaz, benden söylemesi

Ne alırım? Ne öderim?
 
 Faturasız
 Faturalı
 Ne Öderim?
23 TL
23 TL
 Ne Alırım?

Her Yöne 500 Dakika
+
Her Yöne 5.000 SMS
+
2 GB Cepten İnternet

 Nasıl Alırım? 
SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yaz 4545'e gönder
YENIYIL yaz 4545'e gönder

Faturasız:
 • Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla Avea’nın faturasız tarifelerine gelip Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:

Paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin.

 • Hali hazırda Avea’nın faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:

Ayda 25 TL'ye yararlanabilirsin.


Faturalı:

 • 01.07.2014 tarihi itibarıyla Faturalı S.E.Ç. Full 2 GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:
12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 28 TL’dir.
12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 28 TL’dir.


 • 01.07.2014 tarihi itibarıyla Faturalı S.E.Ç. Full 2 GB tarifesine tarifesine Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler arasındaysan:
12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 28 TL, sonrasında 33 TL’dir.
12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 38 TL’dir.


 • 24.12.2013-30.06.2014 tarihleri arasında Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 28 TL’dir.
12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 28 TL’dir.


 • 24.12.2013-30.06.2014 tarihleri arasında Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler arasındaysan:

12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 28 TL, sonrasında 33 TL’dir.
12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 38 TL’dir.

S.E.Ç. Full 2 GB tarifesi detayları için tıklayabilirsin

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. 

Nasıl Yararlanırım?
Faturasız:
 • Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. (BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç). Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.
Faturalı:
 • Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 ve ya S.E.Ç. Full 2 GB tarifesine kayıtlı olman gerekli.  12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekli. Kampanyaya kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli
Faturasızım. Dahası var mı?
 • Paketi SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın 
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 4545’e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketini otomatik olarak tanımlarım. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
 • Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir. 
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. Onları sadece senin için veriyorum.
 • Yurtiçinde Avea hatlarından yaptığın 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaların 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Paket dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMSler dahil edilmiyor.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,88KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Avea ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin Avea ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum dersen tekrar satın alman lazım.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • Avea fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Faturalıyım. Dahası var mı?
 • Kampanyaya YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Kampanyan tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
 • 24.12.2013- 30.06.2013 tarihleri arasında S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. 
 •  24.12.2013- 30.06.2013 tarihleri S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum.
 • 01.07.2014 tarihi itibariyle S.E.Ç. Full 2 GB tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum. 
 • 01.07.2014  tarihi itibariyle S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 15 TL aylık ücret indirimi veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 15 TL indirim veriyorum.
 • İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.
 • Kampanyadaki aylık ücret indirimleri ve internet faydası kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlıyor.
 • Kampanyayla sunduğum internet kullanım hakkı sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsıyor. 
 • Kampanyaya sunduğum internet kullanım hakkını tarifendeki internet kullanım hakkın bittiğinde kullanabilirsin.
 • Kullanmadığın internet hakkın ilgili dönem sonunda silinir
  Başka bir hatta transfer edilemiyor, bilgin olsun.
 • Hattın iptal olursa veya faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yaparsan, S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinden diğer bir tarifeye geçersen tarife aylık ücret indirimlerin ve ücretsiz 1 GB internet hakkın ilgili fatura dönemi sonunda iptal ediliyor. ☺ 
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasızdan geçiş yoluyla kayıt olduysan, eğer ilk fatura döneminde tarifenin 15 günden fazla süre kullandıysan kampanya ile sunduğum aylık ücret indiriminin tamamını kaparsın. 15 günden az kullanım yaptıysan indirimin kullandığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • S.E.Ç. Full 2 GB tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasızdan geçiş yoluyla kayıt olduysan, eğer ilk fatura döneminde tarifenin 15 günden fazla süre kullandıysan kampanya ile sunduğum aylık ücret indiriminin tamamını kaparsın. 15 günden az kullanım yaptıysan indirimin kullandığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • S.E.Ç. Full 2 GB tarifesinden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin S.E.Ç. Full 2 GB tarifesinde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlandıysan, bu kampanyadan yararlanamazsın. Aynı şekilde bu kampanyadan yararlandıysan Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanamazsın.
 • Kampanyadan bir GSM numarası ile en fazla bir kez yararlanabilirsin.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • “Ben bu fırsattan vazgeçtim!” dersen, IPTAL YENIYIL yazıp 4545’e göndermen yeterli. (Demeyeceğine eminim)
 • Kampanyayı 31 Ağustos 2014’te bitirmem gerekiyor, elini çabuk tut