S.E.Ç. FULL ARTI FULL 500 TARİFESİ

S.E.Ç. FULL ARTI FULL 500 TARİFESİ

S.E.Ç Full Artı Full 500 tarifesinde ayda 47 TL’ye her yöne tam 500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB cepten internet!

Ne alırım? Ne öderim?
S.E.Ç. Full Artı Full 500 Tarifesi  
Benle kalacağına söz verirsen * 47 TL
Kesin değil, belki kalmam dersen** 57 TL
Ne Alırım?  Her Yöne 500 DK
+
Her Yöne 5000 SMS
+
1 GB Cepten İnternet
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne  60 Kr / Dk
Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne  60 Kr / SMS
MMS  99 Kr / MMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımın Bittiğinde Yurtiçinde   0,0060 Kr/KB


Tarife müşteri alımına kapanmıştır.

*Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçersen ve 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına söz verirsen 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 57 TL’lik ücret geçerli olur.

** Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermek istemezsen 57 TL’lik ücret geçerli olur.
 

12.05.2016 tarihinden itibaren numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız ve faturalı mobil tarifelerden geçişe kapatılmıştır. Bahsedilen tarifeden faydalanmakta olan mevcut abonelerimiz, aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.

7 Haziran 2016 itibari ile geçerli olacak şekilde tarifenin aylık ücreti taahhüdü bulunmayan tüm müşteriler için +4TL eklenecek şekilde güncellenecektir. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz için aylık ücretler taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir.

Dahası var mı?
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsin.Sorgu SES ve SMS kullanımları için 6 saat, İNTERNET kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555’e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin. Ay içinde ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL ile ücretleniyor. Aynı ay içerisinde diğer sorgulamalar ise ücretsiz
 • Tarifendeki dakikaların, SMS’lerin, internetin bitince başka hediye kullanım hakkın yoksa tarifenin standart ücreti ile ücretleniyorsun.
 • Tarifende kalan dakika, SMS, internet hakların fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS’lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları sadece senin için veriyorum
 • Paketindeki dakikalarını ve SMS’lerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yaptığın 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsiz, sonrasında ise 60 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
 • Tarifendeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Tarifendeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 18.06.2013 ve sonrası Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan 30 TL kayıt ücreti alınır ve ilk faturana yansıtılır.
 • Numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak tarifeye kaydolduysan ve ilk fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yaptıysan ilk faturana tarife aylık ücretinin tamamı yansır. 15 günden az kullanım yaptıysan senden tarife aylık ücretinin tamamını alacak değilim
  Bu durumda tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı ilk fatura yansır.
 • Tarifeden faturasız tarifelere geçiş yaparsan, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da hat iptali yaparsan son faturana tarife aylık ücretinin tümü yansır.
 • Avea fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
Bunları Okumadan Tarifeye Kaydolma Bence!
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 günde Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla söz vermen gerekir.
 • SMS aracılığıyla söz vermek için SOZ yazıp 5555'e 1 TL karşılığında SMS göndermen yeterli.
 • Söz verdiğin fatura dönemi itibariyle aylık ücret indirimini almaya başlarsın ve indirim 12 fatura dönemi boyunca geçerli olur.
 • Sözünde durmazsan yani ilk 12 fatura dönemi içerisinde hattını iptal edersen, edilmesine sebep olursan, numaranı diğer operatörlere taşırsan, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine geçersen son faturana o güne kadar yararlandığın indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından lehine olan cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Tarifeye kaydolur ve 12 fatura dönemi boyunca kalma sözü verdikten sonra başka bir S.E.Ç. tarifesine geçiş yaparsan yeni tarifende tekrar söz vermen gereklidir ve 12 aylık söz süresi yeniden başlar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.